úspěšný webtop 100

Patrik Bajer s oceněním za 1.místo v kategorii Firemní web roku 2013 - cestovní ruch.

Jan Brachtl (Raiffaisen stavební spořitelna) a ocenění za 1.místo v kategorii Firemní web roku 2013 - banky.

Jan Pivoňka a ocenění prezentace MS-v-hokeji.cz

Tři přihlášené weby a hned tři první místa v uznávané soutěži, která každoročně vybírá nejlepší české weby a internetové kampaně. Takové ocenění si ze slavnostního galavečeru odnesla společnost Giant interactive.

1.místoFiremní web roku 2013 - bankyRaiffeissen stavební spořitelna

V rámci 12. ročníku prestižní soutěže WebTop10, kterou pořádá Dobrý web, získala 1. místo v kategorii Bank webová prezentace Raiffeisen stavební spořitelny. Porota ocenila svěží a moderní design, který je přizpůsoben pro mobilní zařízení. Součástí vítězného portálu jsou i přehledné kalkulačky, kde si mohou uživatelé snadno spočítat své úspory. „Cílem nového webu bylo změnit vnímání Raiffeisen stavební spořitelny v očích veřejnosti, proto jsme se odklonili od konzervativní komunikace s uživateli a vytvořili hravý, jednoduchý a líbivý vzhled, který reprezentuje maskot Felix,“ sdělil Patrik Bajer ze společnosti Giant interactive.

Více o referenci

1.místoFiremní web roku 2013 - cestovní ruchHoliday inn Brno

Dalším webem, který získal cenu v soutěži WebTop100, jsou stránky brněnského hotelu Holiday Inn. Tato webová prezentace si odnesla 1. místo v kategorii Cestování. Porotu zaujala svým čistým, přehledným a elegantním designem, který je opět přizpůsoben moderním technologiím, jako jsou chytré telefony nebo tablety.

„Největším úkolem při přípravě nového webu bylo navrhnout moderním vzhled při respektování corporate identity mezinárodní hotelové sítě Holiday Inn. Při zpracování obsahu jsme si dali za cíl vytvořit výstižný a stručný obsah, který zároveň poskytne veškeré informace, jež uživatelé potřebují, včetně tipů na výlety v okolní nebo virtuální prohlídky,“ uvedl k vítěznému webu Patrik Bajer ze společnosti Giant interactive.

Více o referenci

1.místo Microsite roku 2013 + 2.místo Nejefektivnější digitální řešení roku 2013 = MS-v-hokeji.cz
pro Henkel ČR

Do třetice si společnost Giant interactive odnesla 1. místo v kategorii Microsite za kampaň k letošnímu Mistrovství světa v ledním hokeji, kterou realizovala pro společnost Henkel ČR. Tato kampaň zároveň získala 2. místo za Nejefektivnější digitální řešení. Díky propracovanému inbound marketingu navštívilo tyto stránky během 14 dnů mistrovství více jak 1 milion uživatelů.

Hodnocení webů z hlediska efektivnosti digitálních kampaní se stalo novinkou letošní soutěže WebTop100. Tato kategorie je reakcí na to, že se aktivity firem v rámci digitálního prostředí neomezují pouze na tvorbu webu, ale zahrnují celkový internetový marketing, kterým se firma prezentuje. Ten se mnohdy odehrává mimo web například na sociálních sítích, ve vyhledávačích nebo na serverech s videi.

Více o referenci

Děkujeme!

Adresa

Giant interactive s.r.o.
Thámova 681/32
186 00 Praha 8 – Karlín

Kontakt

T: 222 311 533
M: 602 818 858
E: info@giant.cz

Twitter

 
@giant.cz
 

Prezentace SEO.CZ

Nabídku SEO a správy PPC naleznete na našem specializovaném webu.