tiskové zprávy

25.02.2010

Stavební chemie Ceresit a Thomsit v roli sponzorů hokejového šampionátu.

V rámci spotřebitelské soutěže pojedou na hokej do Německa i naši fanoušci

Po loňské úspěšné premiéře značky Ceresit na MS v ledním hokeji ve Švýcarsku se na letošním svátku hokeje v roli sponzora představí i další brand z portfolia divize lepidel a technologií Henkel ČR – Thomsit, značka podlahových systémů pro profesionály. Německo, které bude v květnu hostitelem nejlepších hokejistů světa, se na šampionát patřičně chystá a tak lze předpokládat, že pro Ceresit i Thomsit to bude akce mimořádně úspěšná. A podobně jako v roce 2009 bude průběh hokejového svátku provázet i u nás řada marketingových aktivit.

Tou hlavní bude spotřebitelská soutěž Henkel ČR s mottem "Pojeď fandit Česku!", která odstartuje 8.března 2010 a skončí týden před zahajovacím utkáním, tedy 30. dubna. Princip soutěže je velmi jednoduchý – každý zákazník, který si po dobu soutěže zakoupí libovolný výrobek značky Thomsit nebo Ceresit (včetně Ceresit stop vlhkosti) a zašle v předem definovaném tvaru SMS, se zařadí do soutěže o zajímavé ceny. V průběhu března a dubna pak každý den jeden soutěžící vyhraje dva lístky na zápas Česká republika – Švédsko (hraje se 13. května), další soutěžící získají vše potřebné do výbavy správného fanouška: hokejové dresy, čepice a šály v národních barvách. Pro příznivce hokeje bude od 8.3.2010 připraven také webový portál www.pojedfandit.cz, věnovaný hokejovému mistrovství. Návštěvník zde nalezne nejen informace o soutěži, výhercích a aktuální přehled sportovního dění (např. výsledky jednotlivých zápasů, herní plány apod.), ale i užitečné zprávy z místa konání jako např. počasí, dopravní informace, možnosti ubytování a další. Soutěž bude komunikována v místech prodeje info letáky, regálovými poutači a dalšími výstupy, od počátkem dubna ji navíc podpoří celostátní TV kampaň. TV spot na spárovací hmoty a silikony Ceresit s recepturou MicroProtect bude vysílán v průběhu dubna a května a spolu se sponzoringem MS v hokeji a spotřebitelskou soutěží se stane páteří marketingových aktivit v první polovině roku 2010.

Zajímavostí jsou i tváře fanoušků na propagačních materiálech soutěže – svoji podporu hokeji, české reprezentaci a značkám Ceresit a Thomsit bude formou společné fotografie, která se stala hlavním motivem soutěže, vyjadřovat "zapálený" tým kolegů z obchodního týmu divize lepidel a technologií. Podle senior brand manažera Davida Krčky je to doposud ojedinělý způsob zapojení zaměstnanců: "Samozřejmě to bude pro naše obchodní partnery a jejich zákazníky překvapení, ale to nebyl ten hlavní důvod pro "náhradu" klasických "modelů" našimi kolegy. Tváře našich specialistů z divize výborně vyjadřují naši filozofii týmové spolupráce, silné identifikace se značkou a úzkého partnerství. Naše výzva "Pojeď (s námi) fandit Česku" je tak skutečně autentická a my věříme, že kromě úspory nákladů, což samozřejmě potěší, přinese i větší zapojení našich prodejců a tím i větší odezvu mezi jejich zákazníky."

Zdroj: Henkel ČR (http://www.henkel.cz/cps/rde/xchg/henkel_czc/hs.xsl/zpravy-2010-7637_pojed-fandit-cesku-v-ramci-spotrebitelske-souteze-5740_CZC_HTML.htm)


Adresa

Giant interactive s.r.o.
Thámova 681/32
186 00 Praha 8 – Karlín

Kontakt

T: 222 311 533
M: 602 818 858
E: info@giant.cz

Twitter

 
@giant.cz
 

Prezentace SEO.CZ

Nabídku SEO a správy PPC naleznete na našem specializovaném webu.